Wstąp w szeregi NZS Regionu Łódzkiego!
NZS Regionu Łódzkiego to organizacja studencka zrzeszająca wszystkich studentów w Łodzi – nieważne na jakiej uczelni studiujesz – Uniwersytet Łódzki, Politechnika Lodzka, Uniwersytet Medyczny w Łodzi – dla nas jesteś tak samo ważny!

Chcesz działać i angażować się w życie studenckie, prowadzić projekty, nabywać umiejętności, które podniosą Twoje kompetencje, poznawać ciekawych ludzi oraz nie zmarnować studiów?
Przyjdź, poznaj nas, a już tylko będziesz chcieć więcej i więcej!

★ Kogo szukamy?
Od członków i sympatyków naszej organizacji wymagamy chęci do działania, konstruktywnego myślenia i pasji w tym co robią lub chcą robić. Charakteryzuje nas różnorodność działań, nic nas nie ogranicza! Realizujemy projekty charytatywne, kulturalne oraz rozwojowe – w każdej z sekcji możesz znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, a wszystko pod przyjaznym okiem mentora, który wprowadzi Cię w tajniki naszej organizacji. Myśl kreatywnie, miej pasję i chęć do działania oraz szanuj dyscyplinę pracy, która u nas obowiązuje, a rozwiniesz skrzydła i zrealizujesz marzenia o wielkich projektach oraz poznasz prawdziwych przyjaciół.

★ Kim jesteśmy?
NZS to ogólnopolska organizacja studencka, która działa we wszystkich ośrodkach akademickich w Polsce od 1981 roku. Dzięki naszym alumnom studiujesz w demokratycznej Polsce, jesteś wolnym człowiekiem, który może swobodnie wyrażać swoje myśli i słowa, uczyć się i studiować zakazaną w PRL-u literaturę i języki obce. W Łodzi działamy jako stowarzyszenie skupiające trzy największe ośrodki uczelniane – UŁ, PŁ, UMED. Działamy w oparciu o trzy filary/sekcje, w których realizujemy i inicjujemy projekty dla społeczności akademickiej – rozwój, kultura, działania charytatywne.

★ O co chodzi z rekrutacją?

Musisz wypełnić formularz rekrutacyjny: http://nzs.lodz.pl/rekrutacja

Czekaj na informację dotyczącą spotkania i weź w nim udział.
Spełnienie obydwu etapów umożliwia założenie Tiary Przydziału i wstąpienie do NZS Regionu Łódzkiego.

Przypominamy, że wzięcie udziału w wydarzeniach NZS Regionu Łódzkiego jest otwarte dla wszystkich studentów. Nie musisz być członkiem, możesz też śledzić nasz fanpage, aby być na bieżąco i cieszyć się błogim życiem studenckim.

W razie pytań wszelakiej treści pisz do nas w wiadomości prywatnej lub na nzs@nzs.lodz.pl

Do zobaczenia!